09 березня з нагоди Дня народження Тараса Григоровича Шевченка представники Горішньоплавнівської міської територіальної громади прихилили квіти до погруддя українського поета. Голос Кобзаря завжди був дороговказом для українців. Свій могутній талант він присвятив служінню народові. Пробуджував любов до України, ненависть до гнобителів, кликав сильних на подвиг, вселяв у слабких надію і віру. «Історія мого життя, – писав поет, – становить частинку історії моєї Батьківщини».

Участь у заході взяли міський голова Дмитро Биков, заступники міського голови Надія Угнічева й Іван Павленко, керуючий справами Світлана Калашнік, представники комунальних підприємств, бюджетних організацій, учнівські колективи, громадяни.

Заслухали вірш Т.Г.Шевченка «Хіба самому написать», який декламував учень СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. Л.І.Бугаєвської Назарій Яцина. Колективи Палацу культури і творчості: народний хор «Славутич», народний оркестр народних інструментів «Барви» виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий», слова Т.Г.Шевченка, музика Д.Я.Крижанівського.