Минуло вже 70 років як відгриміли останні бої Другої Світової війни. Але й досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори - бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву вибухонебезпечні предмети (ВНП).
За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб. У міру звільнення тимчасово окупованих міст і сіл, широко проводилися роботи з розмінування: бійці-сапери знешкоджували велику кількість боєприпасів і очищали від них територію.
З настанням літньої пори року значно зростає імовірність виникнення пожеж в екосистемах, а саме: в лісах, лісопаркових зонах, відкритій території, присадибних ділянках. Основною причиною виникнення даного роду пожеж являється людський фактор: викинутий недопалок, необережне поводження з вогнем, спалювання сміття. Пожежі в екосистемах створюють загрозу не тільки природі, але можуть становити і небезпеку для майна, життя та здоров’я людини. В період пожежонебезпечного періоду необхідно обмежити в’їзд до лісових масивів.
Влітку в жарку погоду найкращий відпочинок – на березі річки, озера або водосховища, але треба пам’ятати, що не у всіх місцях можна купатися. Якщо на березі встановлено знак «Купатися заборонено», не слід порушувати цієї заборони, як би не було велике бажання скупатися.
Запам’ятайте!
Головне правило безпечного відпочинку людини на воді полягає у знанні місць, де вода у водоймах перевірена і не представляє небезпеки для здоров’я і де купання дозволено.
З пожежами в житловому секторі майже щодня стикаються рятувальники, виконуючи свою роботу. Значні матеріальні збитки – це найменше, до чого може призвести пожежа в будинку. Психотравмуючі події для дорослих та дітей, травматизм та тим паче людська загибель – ось найстрашніші наслідки пожеж в житлі. Пожежі в житловому секторі в літній період виникають з причин спалювання сміття або сухої рослинності поблизу будівель, короткого замикання електромережі, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електронагрівальних приладів, дитячих пустощів з вогнем та необережному поводженні під час куріння, особливо в нетверезому стані.
Організація збірних пунктів евакуації під час загальної евакуації населення із міста Комсомольська
Якщо ви помітили особу або групу підозрілих осіб, що поводяться як чужинці, просимо вас негайно повідомити про це чергову частину міського відділу внутрішніх справ (за номером 102) або чергового Комсомольсько – Козельщинського об’єднаного міського військового комісаріату (за телефоном 21864).
- Нормативнi документи
- Центр надання адміністративних послуг
- Соціальні гарантії ветеранам і членам їх сімей
- Персональний кабінет
- Архів електронних петицій
- Послуги архівного відділу
- Графік прийому громадян депутатами міськради
- Бюджет міської ТГ
- Стратегія розвитку міста
- Фотосюжети
- Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері