Доброта і милосердя – це чесноти, які ще з давніх часів були традиційними для нашого народу. Кожен християнин вважав своїм обов’язком допомагати знедоленому, поділитися шматком хліба з голодним, дати притулок бездомному, захистити старість, допомогти хворому, скривдженому.

У наш складний неоднозначний час дуже важливо зберігати добро й толерантне ставлення одне до одного. Суспільство не має права морально й духовно  деградувати, а навпаки, усі труднощі треба долати заради миру, добра і спокою.

Зараз у нашій країні є дорослі і діти, яким дуже потрібна допомога, наша підтримка. 4 - 5 грудня у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської  мови  було проведено акцію «Долонька» в ході якої учням пропонувалося  подарувати частинку свого тепла, своєї доброти тим, кому вона дуже зараз потрібна.

Із «долоньок» з найкращими і найщирішими побажаннями було викладено  «Країну Радості, Добра і Тепла».