В рамках акції «16 днів проти насильства» колектив СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 здійснив інтерактивний діалог учнів 8-10 класів з посадовими особами, діяльність яких пов’язана з питаннями захисту прав та інтересів дітей, молоді та громадян м. Комсомольська.

П’ять груп підлітків змінювалися у діалозі з посадовими особами. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Оробченко Т.В., начальник служби у справах дітей Василенко Л.П., начальник сектору превентивної діяльності Комсомольського ВПГУНП України в Полтавській області Гусаренко Ю.О., старший прокурор прокуратури м. Комсомольська Ребрик Ю.А., начальник Комсомольського міського управління юстиції Шокол А.О. були інформаційним центром для кожної групи підлітків. Діалог був інтенсивний і цікавий. Питання правового захисту дітей, виконання батьківських обов’язків та проблеми подолання насильства в сім’ї – далеко не весь перелік питань, які турбували старшокласників. 60 хвилин зустрічі промайнули непомітно і багато учнів виказали намір запросити присутніх спеціалістів на зустрічі до класних колективів.

Цікава форма проведення заходу, активність учнів та високий фаховий рівень спеціалістів створили ділову атмосферу.