У січні 2023 року електронними довірчими послугами  скористалися 557 юридичних осіб та 308 фізичних осіб. Працівниками сектору реєстрації користувачів Головного управління ДПС у Полтавській області сформовано 1890 сертифікатів відкритих ключів. На зміну статусу сертифіката відкритого ключа подано 234 заявки.

На даний час у Полтавській області працює два відокремлених пункти реєстрації користувачів (представники Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС України), які надають послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів:

-         м. Полтава, вул. Європейська, буд. 155, поверх 1, зал № 1, кімн. 1,

-         м. Кременчук, вул. Троїцька, буд. 76, поверх 1, кімн. 102.

Графік роботи: понеділок-четвер: з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

п’ятниця: з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.

обідня перерва: з 12 год. 00 хв.  до 12 год. 45 хв.

субота, неділя: вихідний

Ознайомитися з переліком документів, які необхідні під час відвідування представництва Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС України, можна за посиланням ( https://ca.tax.gov.ua/etrusted-service).

Нагадуємо, що за допомогою сервісу повторного формування сертифікатів за електронним запитом на сайті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби (https://ca.tax.gov.ua/) кожен користувач має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне – дистанційно, протягом 2 – 3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2 років за посиланням (https://ca.tax.gov.ua/manage-certificates)

Дистанційно сформувати нові сертифікати зможуть лише ті користувачі, які мають:

- чинні сертифікати (наприклад, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилося декілька днів);

- незмінні реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);

- особистий ключ доступний лише користувачу та не є скомпрометованим

 

Головне управляння ДПС у Полтавській області