Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер  17
Найменування набору даних  Надходження і використання благодійної допомоги
Опис змісту Перелік благодійної допомоги
Підстава та призначення збору інформації Наказ МФУ 24.01.2012  № 44 «Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування»
Мова українська
Формати xlsx
Формат стиснення набору даних  
Дата і час першого оприлюднення набору даних 5 листопада 2020
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 25.03.2024
Дата актуальності даних  у наборі даних 01.04.2024
Періодичність оновлення набору даних Щоквартально
Ключові слова набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Гіперпосилання на набір даних Завантажити
Розпорядник інформації  виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Відповідальна особа  Дикий Р.Б.
Електронна адреса відповідальної особи  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).