Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер 3-6
Найменування набору даних Дані про видані дозволи на порушення об'єктів благоустрою
Опис змісту Таблиця містить реєстраційні номери, дати видачі дозволів, назви, адреси об’єктів благоустрою, уповноважений орган, вид робіт, строки дії дозволів, висновок Департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Кожним записом до таблиці є один дозвіл.
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", Постанова Кабінету міністрів України від 21.10.2015 р. №835 "Про затвердження положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Постанова КМУ «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів» від 30.10.2013 № 870
Мова українська
Формати XLSX
Формат стиснення набору даних  
Дату і час першого оприлюднення набору даних  
Дату і час внесення останніх змін до набору даних 15.12.2023
Дата актуальності даних у наборі даних 06.03.2024
Періодичність оновлення набору даних Щороку
Ключові слова  
Гіперпосилання на набір даних  Завантажити
Розпорядник інформації Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтаської області   
Відповідальна особа Вдовенко Ельвіра Броніславіна
Електронна адреса відповідальної особи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).