Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер  2-16
Найменування набору даних  Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрути перевезень
Опис змісту Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрути перевезень.
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Мова Українська
Формати xlsx
Формат стиснення набору даних xlsx
Дата і час першого оприлюднення набору даних 25.10.2019 р.
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 13.03.2024 р.
Дата актуальності даних  у наборі даних 13.03.2024 р.
Періодичність оновлення набору даних Протягом трьох робочих днів з моменту затвердження
Ключові слова перелік перевізників та маршрутів перевезення
Гіперпосилання на набір даних Завантажити
Розпорядник інформації  Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Відповідальна особа  Дольнов Богдан Гарійович
Електронна адреса відповідальної особи  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).