Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер  2-
Найменування набору даних  Перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них
Опис змісту Перелік укладених договорів, укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них.
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Мова Українська
Формати xls
Формат стиснення набору даних xls
Дата і час першого оприлюднення набору даних 31.10.2019 р. 
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 12.03.2024 р. 
Дата актуальності даних  у наборі даних 13.03.2024 р. 
Періодичність оновлення набору даних Щокварталу
Ключові слова перелік укладених договарів
Гіперпосилання на набір даних Завантажити
Розпорядник інформації  Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Відповідальна особа  Зайцева Олена Миколаївна
Електронна адреса відповідальної особи  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).