Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер  2-8
Найменування набору даних  Перелік цільових програм
Опис змісту Перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюднені ресурси в Інтернеті.
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Мова Українська
Формати xls, xlsx
Формат стиснення набору даних xls, xlsx
Дата і час першого оприлюднення набору даних 24.10.2019 р.
Дата і час внесення останніх змін до набору даних 05.03.2024 р.
Дата актуальності даних  у наборі даних 13.03.2024 р.
Періодичність оновлення набору даних Щорічно станом на 01 січня, протягом трьох робочих днів з моменту внесення змін
Ключові слова перелік цільових програм
Гіперпосилання на набір даних Завантажити
Розпорядник інформації  Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
Відповідальна особа   Овчаренко Альбіна Миколаївна
Електронна адреса відповідальної особи  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).