Паспорт набору даних 

Ідентифікаційний номер

2-4

Найменування набору даних

Довідник комунальних підприємств, підпорядкованих ДЖКГ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Опис змісту

Перелік комунальних підприємств, підпорядкованих ДЖКГ Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (адреси, контакти).

Підстава та призначення збору інформації

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"

Мова

українська

Формати

xlsx

Формат стиснення набору даних

xlsx

Дата  першого оприлюднення набору даних

31.10.2019 р.

Дата внесення останніх змін до набору даних

05.03.2024 р.

Дата актуальності даних у наборі даних

13.03.2024 р.

Періодичність оновлення набору даних

Щорічно

Ключові слова

адреса та контакти, комунальні послуги, комунальні підприємства

Гіперпосилання на набір даних

Завантажити

Розпорядник інформації

Департамент житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відповідальна особа, 

 яка відповідає за оприлюднення інформації 

 Щербакова Наталія Владиленівна

Електронна адреса відповідальної особи

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Зворотній зв'язок за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Завантажити

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання. 

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).