№ 265 Про передачу майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка», на баланс управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
Завантажити 100.08 KB
№ 265 Про передачу майна, яке перебуває на балансі комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка», на баланс управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області
- Батьківська категорія: 2020
- Категорія: Вересень 2020(прийнято)
Нормативнi документи
Центр надання адміністративних послуг
Персональний кабінет
Послуги архівного відділу
До 60-річчя нашого міста
Графік прийому громадян депутатами міськради
Бюджет міської ТГ
Стратегія розвитку міста
Електронні петиції
Фотосюжети
Енергозбереження та енергоефективність в житловій сфері
-
-
-
-