Дата початку збору підписів: 18.04.2016, 11:34
Статус петиції: Збір підписів завершено
Петиція № 14-еп

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Позбавляти депутатства за невиконані обіцянки. Перед виборами кандидати в депутати обіцяють своїм виборцям золоті гори, молочні ріки та кисільні береги, але тільки вибори проходять і обіцянки стають цяцянками до наступних виборів. Отже якщо депутат через рік виконав менше 50% своєї виборчої програми, або взагалі голосує всупереч своїм виборчім обіцянкам його можна позбавити мандату. Позивачем до позбавлення мандату може бути люба фізична особа, або політична партія чи громадська організація. У випадку позивання до конкретного депутата той повинен у двотижневий строк відзвітувати у міській сесійній залі про свою роботу, перед позивачем, депутатами міської ради та громадськими активістами. Рішення про позбавлення або не позбавлення мандату депутата вирішують депутати міської ради простою більшістю голосів.

Загальна кількість осіб, які підписали електронну петицію: 56 (із необхідних 175)

Дана петиція не набрала необхідної кількості голосів в установлений термін і буде розглянута як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян»