Дата початку збору підписів: 4.04.2016, 09:06
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Яременко Юлій Володимирович
Статус петиції: З відповіддю
Петиція № 3-еп

ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:

Предлагаю, увеличить территорию так называемого "детского пляжа",а именно, насыпать песка правее,там где заросли(ближе к бару "Аква"),запустить на воду земснаряд,что бы намыл песок на эту территорию,т.е грубо говоря, расширить территорию основного городского пляжа в правую сторону. Также можно было сделать и на Барбаре,но,со стороны бара и вправо

Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», виконавчими органами Комсомольської міської ради Полтавської області розглянуто розміщену на веб-сайті Комсомольської міської ради електронну петицію щодо благоустрою території масового відпочинку «дитячий пляж».

У поточному році передбачено фінансування робіт з міського бюджету з розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з розчищення берегової ділянки (від рятувальної станції до зелених насаджень у районі станції прокату) та дна акваторії вздовж вказаної ділянки річки.

На даний час вказана вище проектна документація знаходиться в стадії розробки. Проектні роботи планується закінчити до 01 червня 2016 року. Після проведення державної експертизи проекту буде визначено, на конкурсній основі, підрядну організацію. Після проведення цих процедур будуть розпочаті роботи з розчищення вищевказаної акваторії р. Дніпро.  

Перший заступник міського голови
О.А. Чуприна

16.05.2016р.