Заступники міського голови

Чуприна Олександр Анатолійович 
перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів


Народився 14 грудня 1975 року в місті Дніпропетровську. З 1983 року по 1993 рік навчався у ЗОШ №6 м.Комсомольська. З 1993 року по 1998 рік навчався в Державній металургійній академії України, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Промислова теплоенергетика та енергозбереження» та здобув кваліфікацію інженера-теплоенергетика.
 
Трудову діяльність почав у вересні 2001 року на ВАТ «Полтавський ГЗК» у теплосиловому цеху на посаді начальника дільниці ремонтної служби. З 2007 року був призначений на посаду заступника начальника теплосилового цеху ВАТ «Полтавський ГЗК». З 2009 року працював начальником теплосилового цеху ВАТ «Полтавський ГЗК».
 
З квітня 2015 року був призначений директором комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Комсомольської міської ради».
 
12 листопада 2015 року на першій сесії Комсомольської міської радисьомого скликанняпризначений першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області.


Муха Юрій Миколайович –
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів


Народився 13 липня 1972 року у с. Грунь Лебединського району Сумської області. Освіта повна вища, у 1994 році закінчив Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет за спеціальністю «Економіка та управління на транспорті», інженер – економіст.
 
У Комсомольську проживає з 1982 року. Працював державним податковим інспектором, першим заступником начальника, начальником Комсомольської податкової інспекції, заступником начальника інспекції – начальником Комсомольського відділення Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Полтавської області, начальником бюро технічного відділу ВАТ «Полтавський ГЗК». У 2001 році визнаний кращим податківцем Полтавської області.
 
З 20.09.2002 року призначений на посаду заступника міського голови з питань економічного розвитку та ресурсів діяльності виконавчих органів виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області, а 26.06.2007 року на чотирнадцятій сесії Комсомольської міської ради п'ятого скликання затверджений першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів. У 2010 році призначений заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів. У 2010 – 2015 роки – депутат Полтавської обласної ради шостого скликання. 12.11.2015 року на першій сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання призначений заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів Комсомольської міської ради Полтавської області.
 
За високі показники у роботі нагороджувався Почесними грамотами виконавчого комітету Комсомольської міської ради та Почесною грамотою Полтавської обласної ради.


Угнічева Надія Дмитрівна –
заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів


Народилася 12 червня 1961 року в с.Василівці Козельщинського району Полтавської області. Освіта повна, вища.  1978 – 1982 роки – навчання в Полтавському державному педагогічному інституті ім.В.Г.Короленка (філологічний факультет). 
 
1982 – 2000 роки – працювала вчителем російської мови та світової літератури середньої школи №5 (нині СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.Л.І.Бугаєвської), заступником директора з науково-методичної роботи.
 
2000 – 2011 роки – методист міського методичного кабінету відділу освіти виконкому Комсомольської міської ради.

2011 – 2012 роки – навчання в Національному університеті менеджменту та психології за спеціальністю «управління навчальним закладом», керівник підприємств, установ, організацій. 
 
З 2011 року – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (рішення п’ятнадцятої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області шостого скликання від 13.12.2011 року; рішення першої сесії Комсомольської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 12.11.2015 року). 
 
Нагороджена знаком «Відмінник освіти України» (2007 рік), пам’ятним знаком «За активну участь у розвитку освіти Полтавщини» (1997 рік), грамотами Міністерства освіти і науки України (1999 рік) та Міністерства у справах сім’ї та молоді (2008 рік), Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації (2014, 2018 роки). 


Калашнік Світлана Олександрівна –
керуючий справами виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області


Народилася 18 липня 1972 року у м. Кривому Розі Дніпропетровської області. Освіта повна вища, у 1995 році закінчила Державну металургійну академію України в м. Дніпропетровську за спеціальністю «Промислова теплоенергетика», інженер-теплоенергетик. У 2004 році закінчила Дніпропетровський університет економіки та права за спеціальністю «Фінанси», спеціаліст з фінансів.

Працювала оператором пульту управління, начальником зміни теплосилового цеху ВАТ «Полтавський ГЗК», економістом, старшим економістом відділу роздрібного кредитування, старшим економістом відділу кредитної адміністрації, начальником сектору кредитної адміністрації індивідуального бізнесу ВАТ «Банк «Фінанси та Кредит», директором Комсомольського відділення ВАТ «Сведбанк». 
 
З 2010 по 2015 рік – депутат Комсомольської міської ради шостого скликання, обіймала посаду секретаря Комсомольської міської ради. 12.11.2015 року на першій сесії Комсомольської міської ради сьомого скликання призначена керуючим справами виконкому Комсомольської міської ради Полтавської області.