Вакансії

 

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:

 


На заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (психологія, практичний психолог); стаж роботи в інших сферах управління за фахом не менше 3 років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, вільно володіти державною мовою, мати досвід роботи на комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 18.07.2018 р. № 29. Прийом документів здійснюється  з 18 липня 2018 р. по 18 серпня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.


 

На заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (педагогічна, юридична, соціальна робота); стаж роботи в інших сферах управління за фахом не менше 3 років.

 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою; вміти працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 21.03.2018р. № 12. Прийом документів здійснюється з 21 березня по 21 квітня 2018 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс відбувся 10.05.2018 р. переможець конкурсу Непом’ящий І.В.

 


 

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу планування і забудови територій управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво та/або геодезія, та/або геоінформаційні системи); стаж роботи в органах місцевого самоврядування, державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років.  


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та у сфері діяльності архітектури, містобудування й будівництва; вільно володіти державною мовою; вміти працювати  на персональному комп’ютері на рівні впевненого користувача (зокрема мати навички роботи в ArcView, AutoCad, Digital, Adobe Photoshop або Corel Draw).

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 15.11.2017 р. № 46. Прийом документів здійснюється  з 15 листопада 2017 р. по 15 грудня 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 Конкурс відбувся 20.12.2017 р. переможець конкурсу Немірова Ю.В.

  

 

На заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів та економіки департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (кваліфікація – інженер-будівельник або кошторисник); стаж роботи  кошторисником не менше 2-х років.  


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою, вміти працювати  з програмним забезпеченням по створенню кошторисної документації на персональному комп’ютері.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 04.10.2017 р. № 40. Прийом документів здійснюється  з 04 жовтня 2017 р. по 04 листопада 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс відбувся 07.11.2017 р. переможець конкурсу Курилова О.П.

 

 


 

На заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу  ведення Державного реєстру виборців виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи   на посаді провідного спеціаліста в органах місцевого самоврядування не менше 1-го року чи в інших сферах управління за фахом -  не менше 3-х років. 

  

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою, вміти працювати  на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 18.10.2017 р. № 42. Прийом документів здійснюється  з 18 жовтня 2017 р. по 18 листопада 2017 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.

 


 

Конкурс відбувся 23.11.2017 р. переможець конкурсу Лясова Н.П.

 


 

 

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

 


 

Зразки документів


Архів новин

«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 

Опитування