Вакансії

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
Полтавської області оголошує конкурс:

на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу у справах сім’ї та молоді служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконкому Горішньоплавнівської міськради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта (педагогічна, юридична, соціальна робота) не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; досвід роботи на комп’ютері.

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування.

Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» від 24.02.2022 р. № 08. Прийом документів здійснюється з 24 лютого до 24 березня 2022 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, кабінети № 222, № 223, телефон (05348) 6-16-82.


Конкурс не проведено, відсутні кандидати.на заміщення вакантної посади начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконкому Горішньоплавнівської міськради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою; досвід роботи на комп’ютері; бажано мати досвід роботи у сфері цивільного захисту, з питань мобілізаційної та оборонної роботи, охорони праці, з документами, що мають рівень секретності.

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування.

Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» від 27.01.2022 р. № 04. Прийом документів здійснюється з 27 січня до 27 лютого 2022 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, кабінети № 222, № 223, телефон (05348) 6-16-82.

Конкурс проведено 28.02.2022.

на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці виконкому Горішньоплавнівської міськради на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; досвід роботи на комп’ютері; бажано мати досвід роботи у сфері цивільного захисту. 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування. 

Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК» від 20.01.2022 р. № 03. Прийом документів здійснюється з 20 січня до 20 лютого 2022 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, кабінети № 222, № 223, телефон (05348) 6-16-82.


Конкурс проведено 28.02.2022.

Під час конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:


  
  • заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі; 

  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; 

  • копії документів про освіту з додатками; 

  • копію паспорта громадянина України; 

  • копію військового квитка або тимчасового посвідчення (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); 

  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 

  • копію трудової книжки. 


Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції  (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

    

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. 

      

Зразки документів