Вакансії

 

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:на заміщення вакантної посади адміністратора відділу (центру) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше не менше 3 років, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років; вільне володіння державною мовою та комп`ютерною технікою.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та з питань надання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 02.10.2019 р. № 40. Прийом документів здійснюється  з 02 жовтня 2019 р. по 02 листопада 2019 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс відбувся 07 листопада 2019 року. Переможець конкурсу Кулик Н.В.

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу благоустрою і житла департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (повторно).


Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах управління на посадах, пов’язаних з перевіркою та прийняттям робіт з ремонту об’єктів благоустрою, будівельних робіт, не менше 3 років,  вільне володіння державною мовою та комп`ютерною технікою.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 06.11.2019 р. № 45. Прийом документів здійснюється  з 06 листопада 2019 р. по 06 грудня 2019 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс відбувся 20 грудня 2019 року. Переможець конкурсу Онищенко А.С.На заміщення тимчасово незайнятої посади  головного спеціаліста адміністративно-господарського відділу   виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років. 
 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою; вміти працювати  на персональному комп’ютері на рівні впевненого користувача.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 29.05.2019 р. № 22. Прийом документів здійснюється  з 29 травня 2019 р. по 29 червня 2019 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223

Конкурс відбувся 04 липня 2019 року. Переможець конкурсу Назарова В.М.

На заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю  управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (інженер-будівельник або юрист); стаж роботи за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менш як три роки або в інших сферах за фахом не менш як п'ять років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та у сфері діяльності архітектури, містобудування й будівництва; вільно володіти державною мовою; вміти працювати  на персональному комп’ютері на рівні впевненого користувача.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 15.05.2019 р. № 20. Прийом документів здійснюється  з 15 травня 2019 р. по 15 червня 2019 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс відбувся 20 червня 2019 року. Переможця не визначено.
На заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу  освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи  в органах місцевого самоврядування на посаді головного спеціаліста не менш одного року або за фахом - не менше 3-х років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та освіти; вільно володіти державною мовою; вміти працювати  на персональному комп’ютері на рівні впевненого користувача.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 13.02.2019 р. № 07. Прийом документів здійснюється  з 13 лютого 2019 р. по 13 березня 2019 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс відбувся 19 березня 2019 року. Переможець конкурсу Дерій О.Г.

При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;

  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • Копію паспорта громадянина України;

  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;

  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області. 


 

Зразки документів