Вакансії

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району
Полтавської області оголошує конкурс:

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору із закупівель департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому Горішньоплавнівської міськради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта (юридична або економічна) не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; досвід роботи на комп’ютері. 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування

       Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

       Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 04.02.2021 р. № 05. Прийом документів здійснюється з 04 лютого по 04 березня 2021 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223, телефон (05348) 6-16-82.


Конкурс проведено 11.03.2021р., переможець конкурсу Богодист М.В. пройшов перевірку, передбачену ЗУ "Про очищення влади"на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу освіти Горішньоплавнівської міськради на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядуванняВільно володіти державною мовою; мати досвід роботи на комп’ютері; бажано мати досвід із юридичних питань та кадрової роботи.

      Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

         Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 07.01.2021 р. № 01. Прийом документів здійснюється з 07 січня до 07 лютого 2021 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223, телефон (05348) 6-16-82.

Конкурс проведено 11.02.2021р., переможець конкурсу Ковтонюк Я.В.


на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста адміністративно-господарського відділу виконкому Горішньоплавнівської міськради на період перебування основного працівника у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших управління сферах не менше 5 років 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядуванняВільно володіти державною мовою; мати досвід роботи на комп’ютері. 

      Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

         Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 31.12.2020 р. № 53. Прийом документів здійснюється з 31 грудня 2020 р. по 31 січня 2021 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223, телефон (05348) 6-16-82.

Конкурс проведено 11.02.2021р., переможець конкурсу Чебикіна Н.Я. пройшла перевірку, передбачену ЗУ "Про очищення влади"


на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення Горішньоплавнівської міськради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або  державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядуванняВільно володіти державною мовою; мати досвід роботи на комп’ютері. 

      Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

         Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 24.12.2020 р. № 52. Прийом документів здійснюється з 24 грудня 2020 р. по 24 січня 2021 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223, телефон (05348) 6-16-82.

Конкурс проведено 28.01.2021р., переможець конкурсу Сайко Ю.А. пройшла перевірку, передбачену ЗУ "Про очищення влади"
При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;

  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • Копію паспорта громадянина України;

  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;

  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області. 


 

Зразки документів