Вакансії

 

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:


на заміщення вакантної посади головного спеціаліста із земельних відносин відділу містобудівного кадастру та земельних відносин управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. 


Вимоги до кандидатів:  громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за  напрямком підготовки «геодезія, картографія, землевпорядкування», спеціальністю «землевпорядкування та кадастр» або «землевпорядкування»; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи на комп’ютері на рівні впевненого користувача, досвід роботи з оргтехнікою, знання програм Digitals, AutoCad (базовий або початковий рівень).

Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

         

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 21.11.2018 р. № 47. Прийом документів здійснюється  з 21 листпада 2018 р. по 21 грудня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул.  Миру 24,   кабінети     №№ 222, 223.на заміщення вакантної посади  головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю  управління архітектури і містобудування Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво), стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менш як три роки або в інших сферах за фахом не менш як п'ять років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи  на комп'ютері.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 10.10.2018 р. № 41. Прийом документів здійснюється  з 10 жовтня 2018 р. по 10 листопада 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул.  Миру 24,   кабінети     №№ 222, 223.на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища педагогічна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування у відділі освіти або стаж керівної роботи в навчальних закладах не менше 5 років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи на комп’ютері.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано у газеті «Громадська думка» від 19.09.2018 р. №38. Прийом документів здійснюється з 19 вересня 2018 р. по 19 жовтня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.


Конкурс відбувся 31.10.2018 р. переможець конкурсу Щербина Л.О.

на заміщення тимчасово незайнятої посади головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради на період перебування основного працівника на тимчасово незайнятій посаді начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради під час його перебування у відпустці у зв’язку із вагітністю  та пологами.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем   спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи з системами електронного документообігу. 


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 22.08.2018 р. № 34. Прийом документів здійснюється  з 22 серпня 2018 р. по 22 вересня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.


Конкурс відбувся 04.10.2018 р. переможець конкурсу Кожем'яка Г.С.

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з бухгалтерського обліку та звітності сектору з правової роботи, діловодства та фінансів управління архітектури і містобудування  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта    відповідного професійного спрямування в галузі економіки та фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту, банківської справи за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи з бухгалтерського обліку та звітності в бюджетних організаціях та установах не менше 2 років.


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи на комп’ютері, зокрема, в спеціалізованих програмах для ведення бухобліку та звітності Microsoft Word, Excel.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 22.08.2018 р. № 34. Прийом документів здійснюється  з 22 серпня 2018 р. по 22 вересня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс відбувся 04.10.2018 р. переможець конкурсу Коваленко Н.В.

На заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.


Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (психологія, практичний психолог); стаж роботи в інших сферах управління за фахом не менше 3 років. 


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування, вільно володіти державною мовою, мати досвід роботи на комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».


 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 18.07.2018 р. № 29. Прийом документів здійснюється  з 18 липня 2018 р. по 18 серпня 2018 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223.


Конкурс відбувся 23.08.2018 р. переможець конкурсу Бойко Г.О.

 

На заміщення тимчасово незайнятої посади спеціаліста І категорії відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на період перебування основного працівника у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами.

 

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (педагогічна, юридична, соціальна робота); стаж роботи в інших сферах управління за фахом не менше 3 років.

 

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування; вільно володіти державною мовою; вміти працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.

Вік претендентів згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування».

 

 Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Громадська думка» від 21.03.2018р. № 12. Прийом документів здійснюється з 21 березня по 21 квітня 2018 року за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру, 24, кабінети №№ 222, 223.

 

Конкурс відбувся 10.05.2018 р. переможець конкурсу Непом’ящий І.В.

 При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Копію паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;
  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області.

 


 

Зразки документів


Архів новин

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Опитування