Вакансії

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування

О Г О Л О Ш Е Н Н Я 

Виконавчий комітет Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області оголошує конкурс:


на заміщення двох вакантних посад  адміністраторів центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області (місце роботи-старостинські округи). 

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менше не менше 2 років, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та з питань надання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру.
Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.

Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 09.09.2020 р. № 37. Прийом документів здійснюється  з 09 вересня 2020 р. по 09 жовтня 2020 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223, телефон (05348) 6-16-82.


Конкурс відбувся 15 жовстня 2020 року. Переможці конкурсу Дерега О.В., Прядко М.В. 


на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю   управління архітектури і містобудування   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.


Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра за відповідним напрямом професійного спрямування (будівництво); стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та/або державній службі не менш як три роки або в інших сферах за фахом не менш як п'ять років. Вільно володіти державною мовою та мати досвід роботи на комп`ютері.  


Кандидати повинні знати: вимоги чинного законодавства з питань місцевого самоврядування та служби в органах місцевого самоврядування.


Вік – згідно із Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування.


Оголошення про конкурс надруковано в газеті «Телеекспрес» Телерадіокомпанії «ГОК» від 26.02.2020 р. № 9. Прийом документів здійснюється  з 26 лютого 2020 р. по 26 березня 2020 р. за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Миру 24, кабінети №№ 222, 223. 


Конкурс пройшов 26.08.2020 р. Переможець конкурсу Сидоренко М.В.


При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантних посад. Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • Заяву встановленого зразка щодо участі у конкурсі;

  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

  • Фотокартку розміром 4 х 6 см;

  • Копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

  • Копію паспорта громадянина України;

  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

  • Копію заповнених сторінок трудової книжки;

  • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», за формою,  затвердженою рішенням НАЗК від 10.06.2016 р. № 3 (режим доступу: https://nazk.gov.ua).

 

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір й умови оплати праці надається відділом кадрового забезпечення виконкому Горішньоплавнівської міськради Полтавської області. 


 

Зразки документів