Управління містобудування інформує

До уваги мешканців м. Горішні Плавні!


Управління містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області повідомляє про оприлюднення заяв про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі – Заяв) під час розробки «Детального плану території обмеженої мостовим переїздом до території ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК», вулицею Будівельників, проїздом до перехрестя вулиць Горького та Дніпровська та залізничними коліями у місті Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області» та «Детального плану території мікрорайону №6 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області».


Заяви розміщено на офіційному сайті Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (http://hp-rada.gov.ua). Строк громадського обговорення заяви - 15 днів з дня виходу оголошення (з 16.09.2022 по 30.09.2022).


Із заявами можна ознайомитись в Управлінні містобудування та земельних відносин Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: 39803, Полтавська обл., Кременчуцький р-н,
 м. Горішні Плавні, вул. Миру, буд.24, тел.(05348) 4-44-64, та на сайті http://hp-rada.gov.ua.


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту Детального плану території мікрорайону №6 м. Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області viznachennya-obsyagv-seo-mkrn-6.pdf


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту детального плану території обмеженої мостовим переїздом до території ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК», вулицею Будівельників, проїздом до перехрестя вулиць Горького та Дніпровська та залізничними коліями у місті Горішні Плавні Кременчуцького району Полтавської області viznachennya-obsyagv-seo-promzona.pdfГенеральний план населеного пункту Базалуки Кременчуцького району Полтавської області (документ державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення)


Завантажити /*.zip, 73Mb/