Податкова інформує


  • Роз’яснення щодо оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих від продажу власної сільськогосподарської продукції в період дії воєнного стану  210622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini.docx

  • Чи звільняється від відповідальності платник податку на прибуток за неподання до 10 червня 2022 року річної фінансової звітності, яка підлягає оприлюдненню разом з аудиторським звітом у зв’язку з запровадженням воєнного стану в Україні? 210622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini_2.docx

  • До уваги платників єдиного податку третьої групи, які перебувають на спрощеній системі з особливостями оподаткування, встановленими пунктом 9 підрозділу 8 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України 100622_p-r-3825-yep.doc

  • В якому випадку у заголовній частині додатка ПН до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств зазначається інформація про нерезидента, який є бенефіціаром (фактичним) отримувачем (власником) доходу? 100622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini.docx

  • За який звітний період подають Додаток 2 у складі податкової декларації платника ЄП третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні ФОП, які використовують особливості оподаткування, встановлені п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ? 070622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini.docx

  • До якого контролюючого органу подається податкова декларація з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якщо об’єкти нерухомості, розташовані в різних районах міста з районним поділом, які обслуговуються різними контролюючими органами, але входять до складу однієї територіальної громади міста і податок сплачується на єдиний рахунок такої територіальної громади?  080622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini.docx

  • Термін реєстрації ПН в ЄРПН за операціями, здійсненими в період лютий-травень 2022 року, платниками, у яких є можливість виконувати такий обов’язок 090622_derzhavna-podatkova-sluzhba-ukrayini.docx

  • Яка особа зазначається у графі «Отримувач (покупець)» у податковій накладній/розрахунку коригування до податкової накладної, складених за операціями з постачання товарів/послуг платникам ЄП третьої групи зі ставкою 2 відс. доходу?Завантажити

  • Звертаємо увагу суб’єктів господарюванняЗавантажити

  • Чи вважається прийнятою Податкова декларація з податку на прибуток підприємств (Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) (далі – Декларація (Звіт)), якщо фінансова звітність була подана в електронному вигляді раніше ніж така Декларація (Звіт) (з різницею в один день/місяць)? Завантажити

Сторінка 1 з 2 | Наступна сторінка