Засідання сесії Горішньоплавнівської міської ради

17.05.2022, 14:57

17 травня за головування очільника Горішньоплавнівської міської територіальної громади Дмитра Бикова відбулася двадцять перша сесія Горішньоплавнівської  міської ради Кременчуцького району Полтавської області восьмого скликання. Участь у роботі засідання взяли 30 депутатів. 


Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв, найкращих синів України, земляків, які полягли на полях битв за свободу українців: Анатолія Назарова, Дениса Свиридова, Євгенія Семенова, Івана Білецького, Олексія Брідні, Ярослава Тарана та Віктора Дичука. 


Міський голова поінформував, що сьогодні в Управлінні Державної казначейської служби є затримка з оплати захищених статей: оплати праці, комунальних витрат, інше. Дмитро Биков зазначив: «Сподіваюся, що ця ситуація в найкоротші терміни вирівняється. Ми не повинні забувати, що в країні воєнний стан, наша держава в кривавих боях бореться з агресором. Усім нам необхідно перечекати й із розумінням поставитися до цих труднощів».   


Затвердили додатковий перелік послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. До переліку входять наступні послуги: надання компенсації витрат на  тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану (послугу надає департамент житлового-комунального господарства); надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам; надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів; надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів (послугу надає управління соціального захисту населення).  


Опрацювали фінансові питання, зокрема інформацію про резервний фонд бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади. Заступник начальника фінансового управління - начальник бюджетного відділу Ірина Артемчик доповіла, що резервний фонд було затверджено в обсязі 17,5 млн грн. Із резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської територіальної громади на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для запобігання й ліквідації медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій управлінню охорони здоров’я виділено 2 млн грн.


Також виділено управлінню охорони здоров’я 700 тис. грн на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для запобігання й ліквідації медико-санітарних наслідків надзвичайних ситуацій; управлінню соціального захисту населення - 450 тис. грн на відшкодування компенсації за розміщення внутрішньо переміщених осіб та компенсацію транспортних послуг при евакуації населення; відділу освіти - 450 тис. грн для організації харчування осіб; виконавчому комітету Горішньоплавнівської міської ради - 600 тис. грн для вирішення завдань, пов’язаних із запровадженням і здійсненням заходів правового режиму воєнного стану; департаменту житлово-комунального господарства - 800 тис. грн на закупівлю матеріалів для технічного обслуговування водопостачання та водовідведення, електропостачання, палива. Також виділено кошти виконавчому комітету Горішньоплавнівської міської ради для вирішення завдань, пов’язаних із формуванням часткового запасу продовольчих товарів; департаменту житлово-комунального господарства - для відновлення покрівель будинків, пошкоджених внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру. Станом на 01.05.2022  року  обсяг   коштів  резервного фонду становить 2,7 млн грн.


Депутати Горішньоплавнівської міської ради також розглянули питання житла, приватизації та обліку комунального майна, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.