Розширене засідання в рамках співпраці з Проектом ПРОМІС

11.09.2020, 09:12

09 вересня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради в рамках співпраці з Проектом ПРОМІС відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку та Комітету з управління впровадженням Стратегії розвитку міста Горішні Плавні. 


На порядку денному засідання питання: планування сталості результатів впровадження Проекту ПРОМІС, стан впровадження проектів Плану реалізації Стратегії на період 2020-2022 роки.


Участь у роботі засідання взяли головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, регіональний координатор у Полтавській області Ірина Дудка, консультант Проекту ПРОМІС Андрій Залужний, представники органу місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу, ЗМІ.


Перший заступник міського голови Олександр Чуприна відкрив засідання й побажав присутнім плідної роботи. Олександр Чуприна зауважив: «Горішні Плавні - місто успішних активних людей, креативних рішень, відкрите для сучасних бізнес-моделей і технологій. Реалізація плану дій щодо забезпечення стійкості результатів впровадження ініціатив і проектів є дуже важливою для нас.  Ми прагнемо формувати у всіх членів територіальної громади почуття приналежності до єдиної спільноти, яка розділяє відповідальність за розвиток міста і дбає про захищеність і рівні можливості для всіх жителів міста». 


Директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова поінформувала учасників заходу про стан впровадження плану реалізації Стратегії розвитку міста на 2020-2022 роки. Повідомила, що з 35 проектів, запланованих для реалізації на цей період, три впроваджено, інші перебувають на стадії реалізації. Початок впровадження ще восьми ініціатив згідно з планом відкладено на більш пізній термін.


У ході роботи присутні обговорили стан досягнення цілей Стратегії розвитку міста Горішні Плавні на період до 2028 року та аналіз показників оцінки Плану реалізації Стратегії на період 2017-2019 роки. На завершення підбили підсумки та визначили план подальших дій.