Увага! Знову шахраї під маскою працівників Пенсійного фонду!

10.08.2020, 16:17

Увага! Знову шахраї під маскою працівників Пенсійного фонду!


    Кризові явища в економіці щоразу загострюють криміногенну ситуацію в суспільстві та викривають все нові й нові шахрайські схеми і методи випатрошення і без того небагатих гаманців пенсіонерів.

   Знову на телефон «гарячої» лінії Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області (56-53-29) надходять непоодинокі тривожні дзвінки від громадян літнього віку. Люди повідомляють про те, що їм телефонують незнайомі особи і, представляючись працівниками Пенсійного фонду, пропонують підготувати наявні готівкові кошти і пенсійні посвідчення для подальшого обміну.

       Що міняти, навіщо міняти – не зрозуміло, але в будь-якому випадку з боку працівників Фонду подібні пропозиції надходити не можуть.

    Шановні громадяни! Будьте пильними! Не піддавайтеся на сумнівні пропозиції, тим більше ті, що пов’язані з грошовими операціями. Не допускайте незнайомих людей до своїх помешкань, адже злодії ховаються під різними обличчями! У разі появи чи дзвінків сумнівних осіб звертайтеся до відділень національної поліції!Головне управління Пенсійного фонду

України в Полтавській області