Новобудова по просп. Героїв Дніпра, 96 введена в експлуатацію

20.07.2020, 08:38

15 липня в Горішніх Плавнях відбулося урочисте введення в експлуатацію 10-поверхового 171-квартирного житлового будинку із вбудованими приміщеннями громадського призначення по проспекту Героїв Дніпра, 96 за участі першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна, міського голови Дмитра Бикова, голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергія Комнатного.


Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін вітаючи горішньоплавнівців-новоселів, зазначив, що введення в експлуатацію нового будинку – важлива подія не лише для міста, а й для країни, де будівництво соціально важливих об’єктів не припиняється. У 2020 році стартувала програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». У її рамках на Полтавщині будуються дороги, мости, дошкільні установи та школи, об’єкти спортивної та соціальної інфраструктури. Також будуються медичні заклади та амбулаторії, сучасні приймальні відділення лікарень і багатоквартирні житлові будинки. За півроку в Україні введено в експлуатацію 35 багатоповерхівок за програмами, які адмініструє Держмолодьжитло. «Бажаю всім сім’ям злагоди і миру. Щоб у дворі вашого будинку лунав тільки дитячий сміх. Будьте всі здорові», – побажав Дмитро Лунін.


Сергій Комнатний у вітальному слові сказав: «Мені завжди приємно бувати на Полтавщині. Адже урочисте введення в експлуатацію нового житлового будинку відбувається напередодні професійного свята працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. У вашому прекрасному місті я вперше. Сподіваюся, що ми побудуємо не один такий будинок, у якому будуть жити жителі Полтавської області і всієї України». У будинку № 96 по просп. Героїв Дніпра 44 квартири побудовані за державними та регіональними програмами, будуть жити п’ять сімей учасників бойових дій на Сході країни, тих героїв, які захищають наше мирне небо, п'ять сімей внутрішньо переміщених осіб, які стали жителями Горішніх Плавнів. Держмолодьжитло – це організація, яка піклуватися, створює і реалізує державні житлові програми. «Без сумніву, цей будинок не міг би з’явитися без всебічної підтримки міської адміністрації. За що я їй дуже вдячний. Завдяки дії програм усіх рівнів, ми бачимо посмішки на обличчях новоселів. Бажаю нам усім, щоб і надалі ми будували і вводили в експлуатацію багато таких житлових будинків, – наголосив Сергій Комнатний. – Держмолодьжитло - це загальнонаціональний тренд ефективної взаємодії державної влади і місцевого самоврядування, результат якого гідне й доступне житло для українців». 


Міський голова Дмитро Биков зазначив, що для міста введення в експлуатацію нового сучасного будинку – знаменна подія. Цей будинок будувався за підтримки держави, Полтавської облдержадміністрації та бюджету міста. На його будівництво Держмолодьжитло виділило понад 14 млн грн, Полтавська облдержадміністрація – 8 млн грн, 5 млн грн спрямовано з міського бюджету. Завдяки програмам усіх рівнів 55 квартир придбано на пільгових умовах. Міський голова подякував за підтримку в реалізації проєкту голові Полтавської облдержадміністрації Олегу Синєгубову, першому заступнику голови Полтавської облдержадміністрації Дмитру Луніну й голові правління Держмолодьжитло Сергію Комнатному. Дмитро Биков привітав новоселів із придбанням житла в найкращому будинку міста й запевнив, що таке будівництво в Горішніх Плавнях триватиме. Побажав миру і благополуччя родинам.


Почесні гості Дмитро Лунін, Сергій Комнатний та Дмитро Биков вручили мешканцям будинку сертифікати на право власності.


Від імені мешканців будинку виступила Катерина Шустер. Вона подякувала усім причетним до спорудження будинку за реалізацію мрії тих містян, які придбали квартири на пільгових умовах. Щиро подякувала міській адміністрації в особі Дмитра Бикова за те, що молоді фахівці потрібні рідному місту, що їх професіоналізм цінується тут і зараз, що немає потреби шукати кращої долі в інших містах. Також вона подякувала Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за увагу до своїх клієнтів. Слова подяки Катерина Шустер сказала забудовнику ТОВ «АКБ-ЛІНК», менеджеру Наталії Василівні за постійний супровід власників квартир у вирішенні всіх процедурних питань із оформлення документів і побажала міцного здоров’я новоселам, процвітання і щастя їхнім сім’ям.


Завершилися урочистості перерізанням символічної зеленої стрічки біля входу в перший під’їзд будинку, яку виконали почесні гості разом із дітьми, наймолодшими мешканцями-новоселами.