Герої спортивного 2018 року міста Горішні Плавні

10.04.2019, 16:36

02 квітня в Палаці культури і творчості м. Горішні Плавні відзначили кращих спортсменів та тренерів за
значні спортивні досягнення з олімпійських видів спорту в 2018 році.


«ГЕРОЇ СПОРТИВНОГО РОКУ – 2018»


ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГАНЬ МІЖНАРОДНОГО  РІВНЯ


Ганна Охота – срібна призерка чемпіонату світу з боксу; 
Максим Городинець – срібний призер чемпіонату Європи з кульової стрільби у командному заліку;   
Надія Шаманова – бронзова призерка Кубка світу з кульової стрільби серед юніорів у командному заліку;
Олег Кухарик - чемпіон чемпіонату Світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років;  
Людмила Лузан - чемпіонка чемпіонату Європи з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23 років;
Павло Алтухов – бронзовий призер чемпіонату світу з веслування на байдарках та каное до 23 років;
Олександр Сівков – срібний призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках та каное (каное четвірка);
Дмитро Янчук – бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках та каное (каное двійка);
Тарас Міщук – бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках та каное (каное двійка);
Віталій Хованець – дворазовий срібний призер Всесвітніх літніх ігор Спеціальної Олімпіади з плавання.


ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГАНЬ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  РІВНЯ


Євгеній Павловський - бронзовий призер чемпіонату України з боксу;
Дар’я Сєргєєва – срібна призерка чемпіонату України з боксу;
Владислав Ковтун – бронзовий призер чемпіонату України з кульової стрільби у командному заліку;
Сергій Баштовий – чемпіон особистого чемпіонату України з веслування на байдарках та каное (байдарка двійка);
Катерина Писаренко - чемпіонка командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное (байдарка четвірка);
Катерина Чабанюк - чемпіонка командного чемпіонату України з веслування на байдарках та каное (байдарка четвірка);
Аркадій Корольов – чемпіон України з лижних перегонів серед ветеранів у командній першості.


ТРЕНЕРИ


Олександр Середницький  -  Заслужений тренер України, тренер вищої категорії, майстер спорту СРСР, тренер-викладач з боксу ДЮСШ №1;
Віктор Чирочка – тренер вищої категорії, майстер спорту СРСР з боксу, суддя міжнародної категорії, директор ДЮСШ №1;
Євгеній Безпалько - Заслужений тренер України, тренер вищої категорії, тренер-викладач з кульової стрільби ДЮСШ №1;
Віктор Недбайло – тренер вищої категорії, майстер спорту СРСР, тренер-викладач з кульової стрільби ДЮСШ №1;
Микола Мацапура -  Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, президент веслувального клубу «Гірник»;
Олена Мацапура - тренер вищої категорії, тренер-викладач з веслування на байдарках і каное ДЮСШ №3.
Сергій Батомункоєв– Заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное;
Сергій Жиляєв - Заслужений тренер України, тренер з веслування на байдарках і каное; 
Олександр Сімонов - Заслужений тренер України, тренер з веслування на байдарках і каное.