Депутатами міської ради

ГРАФІК

прийому виборців 

депутатами Горішньоплавнівської міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

на ІV квартал 2019 року



п/п

ПІБ депутата

Дні та час прийому

Місце проведення прийому

1.     

Байдак Валерій Васильович 

01.10.2019

02.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104 


2.     

Басок Руслан Володимирович

06.11.2019

10.12.2019

з 17-00 до 19-00 

Міська рада, каб.104 


3.     

Бучок Валерій Васильович 

11.10.2019

20.11.2019

з 17-00 до 19-00 

Міська рада, каб.104 


4.     

Величко Ольга Володимирівна 

10.10.2019

05.12.2019

з 15-00 до 17-00

Міська рада, каб.104


5.     

Вінівітін Дмитро Вікторович 

08.10.2019

24.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


6.     

Волошин Валерій Миколайович 

16.10.2019

12.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


7.     

Гаврильченко Павло Петрович

03.10.2019

26.11.2019

з 17-00 до 18-00

Міська рада, каб.104


8.     

Гаврилюк Артем Сергійович

13.11.2019

17.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


9.     

Григор’єва Ірина Павлівна

23.10.2019

06.11.2019

11.12.2019

з 17-30 до 19-00

Приміщення ОСН «Тріада-21» по вул.Горького, 55

10. 

Диниско Вікторія Вікторівна

07.10.2019

09.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


11. 

Дорота Сергій Станіславович

Щовівторка

з 15-00 до 17-00 

Міська рада, каб.208


12. 

Д’яченко Віктор Анатолійович 

23.10.2019

29.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


13. 

Зеленська Ірина Іванівна 

29.10.2019

27.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


14. 

Зінченко Тарас Михайлович


18.11.2019

26.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


15. 

Каверзнєва Ріта Олексіївна 


21.10.2019

19.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


16. 

Карпець Неля Ростиславівна 


23.10.2019

12.12.2019

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.104

17. 

Ковпак Аліна Володимирівна

10.10.2019

15.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104

18. 

Кучер Петро Володимирович


09.10.2019

13.11.2019

11.12.2019

з 12-00 до 14-00

Громадська приймальня об’єднання «Самопоміч» по 

вул. Миру, 8, кімн. 5 

19. 

Лисенко Олександр Миколайович

02.10.2019

04.12.2019

з 17-00 до 18-00

Міська рада, каб.104

20. 

Лисенко Руслан Віталійович

09.10.2019

06.12.2019

з 17-00 до 18-00

Міська рада, каб.104

21. 

Лотоус Віктор Вікторович 


11.11.2019

09.12.2019

з 18-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


22. 

Марченко Ростислав Григорович 


22.10.2019

25.11.2019

з 17-00 до 18-00

Міська рада, каб.104


23. 

Нестеренко Світлана Григорівна 


30.10.2019

18.12.2019

з 15-00 до 17-00

Міська рада, каб.104

24. 

Огуй Валерій Григорович

18.10.2019

20.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104

25. 

Орлов Сергій Вікторович 


05.11.2019

11.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


26. 

Павлиш Олександр Сергійович 


11.11.2019

16.12.2019

з 17-00 до 19-00


Міська рада, каб.104


27. 

Плескач Олександр Олексійович 



08.11.2019

13.12.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104

28. 

Рубан Володимир Миколайович 


31.10.2019

28.11.2019

26.12.2019

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб. 122

29. 

Рященко Олександр Олександрович 


25.10.2019

22.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


30. 

Сергачова Валентина Дмитрівна 

Прийом не здійснюється 

31. 

Соколенко Андрій Миколайович 


15.10.2019

07.11.2019

з 17-00 до 19-00

Міська рада, каб.104


32. 

Сорока Олег Леонідович 


04.11.2019

03.12.2019

з 16-00 до 18-00 

Міська рада, каб.104


33. 

Усатенко Віра Миколаївна


28.10.2019

25.11.2019

23.12.2019

з 17-00 до 19-00

ЗОШ №6, каб. 104

34. 

Школовий Ігор Вікторович


19.12.2019

04.10.2019

з 16-00 до 18-00

Міська рада, каб.104