Міський голова м. Горішні Плавні Полтавської області.

Биков Дмитро Геннадійович –
міський голова м. Горішні Плавні Полтавської області


Народився 21 вересня 1971 року в м. Кишинів, Молдова. Освіта повна вища, у 1993 році закінчив Криворізький гірничорудний інститут за спеціальністю «Відкриті гірничі роботи», гірничий інженер.


У Комсомольську проживає з 1984 року. Працював учнем слюсаря з ремонту гірничого обладнання, з 1994 року – помічником машиніста екскаватора 4 розряду, гірничим майстром, заступником начальника екскаваторної дільниці № 1, помічником головного інженера з виробництва в кар’єрі – заступником начальника виробничого відділу, начальником екскаваторної дільниці № 3 в кар’єрі Дніпровського рудоуправління.


З січня 1999 року працював заступником головного інженера, а з вересня 2000 року по 2008 рік – начальником спеціалізованого цеху виконання вибухових робіт.


З 2008 року по квітень 2010 року працював головним інженером Дніпровського рудоуправління.


З травня 2010 року обіймав посаду заступника генерального директора з стратегічного розвитку ВАТ «Полтавський ГЗК».


01.12.2010 року на другій сесії Комсомольської міської ради шостого скликання затверджений першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів.


25 жовтня 2015 року обраний міським головою Комсомольська.


Має 11 наукових праць та понад 20 патентів на винаходи. У липні 2005 року нагороджений відзнакою комітету Державного нагляду за охороною праці «За доблесну службу». 


У 2013 році за високі показники в роботі нагороджений Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації. 


У 2016 році оголошена Подяка обласної ради за високу громадянську свідомість та значну організаційну роботу з надання благодійної допомоги на ліквідацію наслідків буревію, що пройшов 22-23 червня 2016 року в Лубенському, Чорнухинському та Лохвицькому районах Полтавської області.


У 2017 році нагороджений Почесною грамотою обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади, активну громадянську позицію та оголошено Подяку Полтавської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок в організацію оздоровлення та відпочинок дітей Полтавської області у 2017 році.


У 2018 році – оголошено Подяку Прем’єр-міністра України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.


У 2019 році Указом Президента України нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.


25 жовтня 2020 року вдруге обраний міським головою Горішніх Плавнів (74,3%)